X

Ad Soyad
Ülke Kodu
Telefon Numarası
Arama Günü
Arama Zamanı
Konu
Kod Yaz
Etkinlik bulmak için lütfen tarih seçiniz.
1506
TARIK SEZER ORKESTRASI22:00 - 00:00
3006
EMRE KAYA22:00 - 00:00
2910
EMRE KAYA22:00 - 00:00
Balayı Paketi
Lokasyon
Alanya, Türkiye’nin Akdeniz bölgesinin Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir..
Türkiye'nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km2 km2'lik bir alana sahiptir ve nüfusu (2011 nüfus sayımına göre) 248.286'dır (ilçe merkezi 103.673). Nüfusun büyük çoğunluğu Türk’tür. Bölgede 10 bin kadar ise Avrupa’lı vardır.

Bu doğrultuda Alanya, en az Belek, Bodrum ve ya Çeşme kadar önemli bir turizm destinasyonumuzdur. Eşsiz doğal güzellikleri, altın rengi kumsalları, aktif sosyal yaşamı ve cıvıl cıvıl sokakları ile turistik tesis dışında da keyifle vakit geçirebileceğiniz birkaç özel tatil beldemizden biridir. Seçkin profil sahibi yerli ve yabancı turiste kolaylıkla hitap edebilecek, adeta bir yeryüzü cennetidir. 

Bu yüzden Alanya, her ülkeden, her kesime hitap eden, belki de yegâne turizm ilçemizdir. Kimi konuklar, dünyaca ünlü altın rengi ince kum plajlarına, kimileri tıpkı Bodrum ve Çesme’deki gibi cıvıl cıvıl gece hayatına, renkli sokaklarına ve lezzet duraklarına, kimileri ise muhteşem doğasına ve tarihi dokusuna kapılır Alanya’nın.
İster huzurlu bir tatil arayan çocuklu bir aile olsun, ister kentli bir birey, ya da üst gelir grubuna mensup zengin kurvaziyer turisti, hemen herkes bu yeryüzü cennetinde kendine hitap edecek birçok şey bulabilir. 

Tesisimiz ise, Alanya ilçesinin Avsallar kasabasında yer almaktadır. Bu yüzden hem bir Resort 'un huzur verici sakinliğini, hem de merkezi bir otelin sunacağı gezi, sosyal aktivite ve eğlence olanaklarını Rubi Platinum 'da bir arada bulabilirsiniz. 
Tesisimiz Antalya Havalimanı'na 90 km, Gazipaşa Havalimanına 55 km, Antalya iline 100 km, Side ve Manavgat ilçelerine 35 km, Alanya ilçesine 22 km mesafesindedir.